מי אנחנו?

מנטה ייעוץ משכנתאות, הנה חברה לייעוץ משכנתאות, המחויבת ללקוחותיה בלבד, ואינה מושפעת משיקולי רווחיות בנקאיים.

מנטה ייעוץ משכנתאות מעניקה ללקוחותיה את היתרון המשולש – מודל שירות המשלב בין שלושה אלמנטים מנצחים:

שירות אישי ללקוח
מומחיות פיננסית
טכנולוגיה חדשה

(הפיתוח הטכנולוגי האחרון שלנו הוא כלי חדשני להשוואת משכנתאות מכל הבנקים בישראל >>)

נגן וידאו

שילוב זה, לצד מודל עסקי המצמצם עלויות ללקוח, ממקם את מנטה ייעוץ משכנתאות בין הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.
האובייקטיביות, היתרון המקצועי והמחוייבות הבלעדית ללקוח, לצד כוח המיקוח הגדול של מנטה, מאפשרים לה לייצג נאמנה את טובת הלקוח מול הבנקים השונים בישראל, ולספק ייעוץ משכנתא מקצועי, ללא שיקולים זרים.

רתימתה של טכנולוגיה חכמה לשירות הלקוח, חוסכת עלויות תפעוליות ומפחיתה משמעותית עלויות ללקוח – כל זאת כערך מוסף לרמת מקצועיות ושירותיות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. השירות נגיש אונליין בכל זמן ומקום, וחוסך לכם כסף וזמן יקר..

יועצי המשכנתאות של מנטה הינם יועצים מן השורה הראשונה בעלי ניסיון עשיר בייעוץ וליווי משכנתאות אישי. חברת מנטה מטפלת במאות לקוחות מידי חודש ולכן יש לה את הניסיון, הידע וכוח המיקוח הדרוש, על מנת להשיג לכם את המשכנתא המיטבית עבורכם.

והרווח? הוא כולו של הלקוח, המקבל ייעוץ משכנתא אובייקטיבי, וכמובן, משכנתא, בתנאים ובמחירים שפויים, השווים לכל נפש.

 שירותי הייעוץ של מנטה ניתנים לכל מתעניין במשכנתא ובכל רחבי הארץ (ובשיתוף פעולה פורה עם מועדון הצרכנות “חבר”, משרתי הקבע והגמלאים של צה”ל) ועם מינימום מאמץ מצד הלקוח.

מנכ"ל

אייל בילו
נשוי + 2, בן 44
חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות

מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות - אייל בילו

השכלה

מנהל כספים ובעל תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון מאוניברסיטת בן גוריון.

ניסיון

בעל ניסיון עשיר של כ 20 שנה בתחום המשכנתאות.

אייל החל את דרכו באחד מהבנקים המובילים כיועץ משכנתאות ובתפקידו האחרון בבנק שימש כמנהל אשראי (מאשר משכנתאות).

מזה כ 15 שנים מלווה את תחום המשכנתאות כיועץ חיצוני לבנק ומסייע במישרין ובעקיפין לזוגות רבים לרכוש בית בישראל בתנאי מימון הוגנים המותאמים לצרכיהם האישיים.

הכשרת יועצי משכנתא

אייל הכשיר עשרות רבות של יועצי משכנתאות בכירים לאורך השנים. במסגרת תפקידיו עברו תחת ידיו, לאורך השנים, עשרות אלפי תיקי משכנתאות, מכל הסוגים והמורכבויות. ההכשרה של יועצי המשכנתאות על ידי אייל וצוות המנהלים של מנטה, מבטיחה שבפניה למנטה תקבלו יועץ משכנתאות מסור ומקצועי –  ברמה הגבוהה ביותר.

פיתוח כלים טכנולוגים

אייל ניצל את ניסיונו הרב בתחום על מנת לפתח כלי עזר ומערכות אוטומטיות ודיגיטליות מתקדמות בתחום המשכנתאות אשר מסייעות הן ליועצי משכנתאות והן ללקוחות הקצה בתכנון ובנטילת משכנתא אופטימלית.

ניצול הידע לערך ללקוחות

אייל מעביר ליועצי החברה את הידע הרב שצבר לאורך השנים, מה שמקנה ללקוח הקצה יתרון משמעותי כאשר הוא נכנס לעסקת משכנתא, ומייעץ גם לגופים גדולים ובעלי מקצוע בתחום הנדל"ן, כגון: קבלנים, מתכוונים, עורכי דין וכדומה.

דברי המנכ"ל

לפני שנים רבות זיהינו את הפער בין הבנק ללקוח וזיהינו את הצורך בשירות שיגשר על הפער הזה ,על מנת לייצר ללקוח תנאים הוגנים שמותאמים לצרכיו בתחום כה מורכב ובעסקה כה גדולה ולצד זה גם הורדנו מהלקוח את נטל ההתעסקות וההתנהלות מול המערכת הבנקאית וחסכנו לו זמן וכאב ראש. אנו במנטה מקפידים על כלי עבודה מקצועיים והמתקדמים ביותר הקיימים היום בשוק, על איכות היועצים שלנו, ועל שירות ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים.

משפחה כן בוחרים

מנטה / במסלול המשפחתי שלנו

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי