חישוב החזר משכנתא מחשבון משכנתאות

מחשבון משכנתא

  • סכום משכנתא
  • החזר חודשי
החיסכון שלכם במשכנתא מתחיל כאן
שם
טלפון
דואר אלקטרוני
מתעניין ב

מחשבון משכנתאות לצורך חישוב משכנתא – השאירו פרטים מעלה וקבלו הצעה משתלמת במיוחד לחסכון במשכנתא. ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

מחשבון משכנתא זה מאפשר לבצע חישובי משכנתא לפי סכום מבוקש. באפשרותכם גם לחשב מה סכום המשכנתא אותו אתם יכולים ללוות לפי ההחזר החודשי הרצוי. ברירת המחדל הנה מחשבון שפיצר שהוא הנפוץ ביותר, באפשרותכם גם לעשות שימוש במחשבון קרן שווה על ידי שינוי הפרמטר במחשבון (אופציה זו זמינה רק במחשב נייח).

לפני רכישת דירה, חשוב לבצע חישוב החזר משכנתא באמצעות מחשבון משכנתא.

על מנת לראות כי הנכם יכולים לעמוד בהחזר החודשי של המשכנתא הנדרשת, שחקו עם המחשבון ובצעו מספר חישובים. שימו לב – למרות שהבנק נוהג לאשר החזר חודשי של כ 33% מההכנסות החודשיות הממוצעות נטו שלכם, אנו ממליצים שההחזר החודשי לא יעלה על 25% מההכנסות שלכם (קראו טיפים לקביעת החזר חודשי במשכנתא).
במחשבון מוזנת ריבית ברירת מחדל, באפשרותכם גם לצפות בריבית משכנתא ממוצעת עדכנית, לפי חלוקה לשנים ולהשתמש בנתון זה. מחשבון המשכנתא כאן באתר מאפשר לבצע חישוב החזר משכנתא בסיסי וראשוני בלבד, לצורך קבלת אינדיקציה ראשונית להחזר החודשי ההתחלתי במשכנתא. במסגרת שירותי ייעוץ משכנתא מלאים תוכלו לקבל המלצות, דוחו"ת והסברים לא רק מה התשלום החודשי הראשון של המשכנתא אלא גם בין היתר: איזה מסלולי משכנתא כדאי לקחת, מה העלות הכוללת של המשכנתא לאורך השנים, הסבר ובניית תחנות יציאה במשכנתא, בחירת מסלולי משכנתא אופטימליים ומותאמים אישית עבורכם לחסכון מרבי, וליווי בכל התהליך עד החתימה על המשכנתא בבנק.

מחשבון משכנתאות – דעו את ההבדלים.

חשוב לדעת כי באתרי אינטרנט שונים ואף בבנקים למשכנתאות, ישנם מחשבוני משכנתא אשר מחשבים את העלות הכוללת של המשכנתא לאורך השנים. רוב המחשבונים הקיימים באינטרנט וכמעט כל המחשבונים הקיימים בבנקים למשכנתאות, אינם לוקחים בחשבון את שינויי המדד והריבית בעתיד ולכן מציגים לכם עלות כוללת של משכנתא שאינה משקפת את העלות האמיתית שלה ויכולים לגרום לכם לבלבול רב. העלות האמיתית של המשכנתא כאשר לוקחים בחשבון תחזית שינויי מדד וריבית עלולה להיות גבוהה בצורה משמעותית ממה שמוצג לכם בלוח הסילוקין של מחשבונים אלו, ועליכם להיות מודעים לכך. כמו כן, קחו בחשבון שרוב המחשבונים הללו מציגים לכם לוח סילוקין עם החזר חודשי קבוע ואינם לוקחים בחשבון את שינויי המדד ו/או הריבית אשר משפיעים על גובה ההחזר החודשי ויתרת הקרן לאורך השנים.

חישובי משכנתא על ידי חברת ייעוץ משכנתאות

כאשר מבצעים ייעוץ משכנתא בחברה מסודרת גדולה ומקצועית, ניתן לקבל תחזיות אשר מדמות עבורכם מצב אמיתי באמצעות מחשבון משכנתא מקצועי ומתקדם. בדוח תמהיל המשכנתא תוכלו לראות כמה המשכנתא באמת צפויה לעלות לכם, לכמה ההחזר החודשי עלול לעלות (או עשוי לרדת) לאורך השנים וכן הלאה.

היכנסו לקישור המצורף להורדת טבלת החזרים חודשיים ב-PDF ותוכלו לחשב בקלות ובמהירות החזרים חודשיים.

קראו גם אודות: ריבית משכנתא

מחשבון משכנתאות

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר