משכנתא חדשה מחזור משכנתא מעקב אחרי המשכנתא
מחזור1

מחזור משכנתא

יש סיכוי סביר שאתה משלם הרבה יותר מידי עבור המשכנתא שלך.

רבים מאיתנו משלמים סכומי עתק מיותרים על המשכנתא שלנו, הן בגובה ההחזר החודשי, והן בהוצאה המצטברת בתקופת התשלומים שנקבעה. "הרבה יותר מידי" יכול להגיע בקלות לסכום מצטבר בן חמש ואפילו שש ספרות.

למה זה קורה?

משכנתא היא בעצם הלוואה ארוכת טווח – עבור רובנו מדובר בהלוואה הגדולה ביותר וארוכת הטווח ביותר שניקח אי פעם במהלך חיינו. כמו בכל הלוואה, הסכום אותו אנו מחזירים בפועל לאורך זמן, גבוה בהרבה מערך המשכנתא המקורית שלקחנו – זאת בגלל ריביות, הצמדות ותשלומים שונים – המהווים את רווחי הבנק על המשכנתא שלנו, ועשויים להגיע לעשרות אחוזים נוספים על ערך המשכנתא המקורי. מסיבה זו המשכנתא שלנו היא עסק רווחי ביותר עבור הגופים המלווים, כלומר הבנקים.

לא במפתיע, שוק המשכנתאות הוא שוק תחרותי. קיימת תחרות עזה בין הבנקים על הלקוח, והם עושים זאת על ידי פיתוח שוטף של מגוון מסלולים ומוצרים חדשים, הכוללות תנאים מוזלים והטבות שכלל לא היו קיימים בזמן בו לקחת את המשכנתא שלך, גם אם עשית זאת בשנים האחרונות.

לרתום את כוחות השוק לטובתך

בשוק תחרותי, מהיר, משתנה ומתפתח, כדאי מאוד לבחון אחת לשנה את כדאיות המשכנתא שלך ביחס להיצע העדכני בשוק. זאת כדי לנצל את ההזדמנויות החדשות שנוצרות כל העת בגלל התחרות בין הבנקים השונים, עלינו הלקוחות, ולחסוך סכומים גדולים שאנו משלמים שלא לצורך. זאת באמצעות מיחזור משכנתא.

להתאים את המשכנתא אליך ולא את עצמך למשכנתא

החיים הם עניין דינאמי. סגנון חיים, מצב כלכלי והעדפות פיננסיות משתנות עם השנים, והמשכנתא שלנו עשויה שלא לשקף אותם, ואפילו להתנגש בהם. לעתים קרובות יש צורך או אפשרות להקטנת או הגדלת ההחזר חודשי, הפקדת כספים שהתפנו תקצר את תקופת ההחזרים ותחסוך את הריביות הנובעות ממנה, מסלול שנבחר מכורח נסיבות שהשתנו עשוי להיות פחות משתלם ממסלול אחר, ועוד. כל הפעולות האלה ניתנות לביצוע באמצעות מחזור המשכנתא.

מחזור משכנתא – פשוט וקל לביצוע

מחזור משכנתא הוא תהליך המאפשר ללווה לסלק את יתרת המשכנתא הקיימת, בה הוא משלם יותר מידי ביחס למסלולי משכנתאות עדכניים ו/או להעדפותיו האישיות – ולקבל הלוואה שוות ערך תוך הפחתה דרסטית בעלויות שגובה ממנו הבנק על המשכנתא.

ניתן למחזר משכנתא בכל בנק למשכנתאות, כולל בבנק בו ניתנה המשכנתא המקורית. עם זאת, חשוב ביותר שצעד כזה יעשה על פי שיקולים וחישובים אובייקטיביים המשקפים את האלטרנטיבות העדכניות ביותר בשוק ואת טובת הלקוח בלבד.

מסיבה זו, מי שאינו מומחה בתחום, יפיק תועלת רבה מליווי של מומחה אובייקטיבי, הבקיא בשוק המשכנתאות על חידושיו העדכניים ביותר, מחוייב אך ורק ללקוח, אינו מושפע משיקולי רווחיות של בנק כזה או אחר ואינו מתוגמל כספית על ידי בנק כלשהו על "גיוס לקוחות".

טכנולוגיה חכמה, ליווי מקצועי, שירות אישי

מנטה ייעוץ משכנתאות היא שילוב מנצח של כל היתרונות האפשריים לביצוע החלטות נכונות ומשתלמות בתחום המשכנתא – מערך טכנולוגי חדשני, המופעל בידי אנשי מקצוע פיננסיים ומומחים למשכנתאות מהשורה הראשונה, עם דגש על ליווי הלקוח ושמירה על טובת ענייניו מול הבנקים בכל עת. לרשות יועצי מנטה ייעוץ משכנתאות עומדים כלים פיננסים חכמים המנתחים את המשכנתא הקיימת ביחס לחלופות עדכניות, ומייצרים סימולציה של התנהגות המשכנתא הקיימת מול החלופה המיטבית עבורכם.

צעד ראשון בדרך לחיסכון: עובדים בשבילך– בדיקה ויעוץ ראשוני ללא עלות

נשמח להראות לך איך אנחנו יכולים לחסוך לך כסף ומה אנחנו יודעים לעשות בשבילך – בתחום המקצועי והשירותי גם יחד. העבר אלינו את דף היתרות האחרון לסילוק המשכנתא שקיבלת מהבנק, ויועצינו יבצעו עבורכך ניתוח ראשוני מפורט של כדאיות המשכנתא שלך, ללא עלות או התחייבות. על פי תוצאות הבדיקה והתרשמותך מהמקצועית ומאיכות השירות שלנו – תוכל להחליט בעצמך כמה כדאי ומשתלם לתת לנו ללוות אותך.

בדקתם כבר במחשבון משכנתא כמה תשלמו בחודש לפי הריבית היום?

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר