ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הנו חובה בעת נטילת משכנתא מורכב מביטוח חיים וביטוח מבנה

ביטוח משכנתא – חיים

מבוצע עבור כל אחד מהלווים ובא לכסות מצב בו אחד מהלווים נפטר. במקרה כזה לא יצטרך הבנק לרדוף אחר הלווה השני לשלם את יתר תשלומי המשכנתא. הבנק חושש ממצב בו הלווה שנותר בחיים יקלע לקשיים כלכליים ועקב זאת יפסיק לשלם את התשלום החודשי. עם לקיחת ההלוואה הבנק מחייב את הלווים בביטוח משכנתא כאשר הבנק הנו המוטב הבלתי חוזר לקבלת כספי המשכנתא שניתנה. במקרה של פטירה של אחד מן הלווים יפעיל הבנק את ביטוח החיים למשכנתא. חשוב להדגיש כי ביטוח החיים למשכנתא אינו בא להחליף ביטוח חיים רגיל.

ביטוח משכנתא – מבנה

דרישה נוספת של הבנק ומיועד להבטיח את המבנה המשועבד. ידוע לכל כי כאשר אדם מתחייב למשכנתא, הבנק רוצה לדעת כי הנכס שניתן לו כבטוחה לפירעון ההלוואה מוגן מפני סיכונים שונים אשר עלולים לפגוע בשווי הנכס, כגון : רעידת אדמה, שריפה, נזקי טבע, נזקי צנרת ועוד.

הרחבת כיסוי והתאמה אישית

יש לציין כי מעבר לכיסויים הללו, ניתן לרכוש כיסויים חשובים נוספים לבית, כיסויים אותם הבנק אינו דורש מאיתנו אך ביום הדין יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף! עלות רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכנויות הבנק עלולה לעתים לייקר את הפרמיה החודשית באופן משמעותי ולתת מענה חלקי בלבד לדרישותיכם הביטוחיות. עדיף לרכוש את ביטוח המשכנתא באמצעות סוכן ביטוח שיכול מחד להוזיל עבורכם את תעריף ביטוח המשכנתא, ומצד שני להתאים עבורכם את הפוליסה המקיפה והטובה ביותר.

הטבת ביטוח משכנתא משמעותית לפונים למנטה

במסגרת ההטבה לפונים למנטה ייעוץ משכנתאות, תוכלו לרכוש ביטוח משכנתא מקיף הכולל עד 45% הנחה לכל אורך חיי המשכנתא בדומה להסדרים של הגופים המובילים בישראל. חשוב לזכור – הפערים בין הפוליסות עשויים להגיע לאלפי שקלים במהלך השנים!

אל תשכחו לשאול את נציגנו לגבי ביטוח המשכנתא, בין אם הנכם לוקח משכנתא חדשה או מבצעים מחזור משכנתא או גם אם הנכם בעלי משכנתא קיימת אשר מעוניינים להטיב את תנאיכם.

 

ביטוח משכנתא ביטוח חיים ומבנה

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר