היקף המשכנתאות יורד / האם הינכם מתחייבים לתת לי את ההצעה הטובה ביותר?

ראשית על מנת לענות על שאלה זו חשוב להבין כי בניה ובחירה של תמהיל משכנתא אופטימלי מורכבת מ-3 פרמטרים עיקריים:

* נתונים ידועים כגון: גובה הריבית הנוכחית, סוג ההצמדה, תחנות יציאה, תדירות שינוי הריבית וכו'

* תחזית על התנהגות המדד, הריבית במסלולים השונים וכו'

* העדפות אישיות של רמת הסיכון, רמת התנודתיות של ההחזרים החודשיים, גמישות לפירעון מוקדם וכל זאת ביחס לעלות הכוללת החזויה של המשכנתא.

כפי שניתן לראות, ישנם פרמטרים הידועים לנו בוודאות כבר מההתחלה, ישנם פרמטרים אותם אנו יכולים לחזות אך איננו יודעים בוודאות וישנם פרמטרים סובייקטיביים המשתנים מלווה ללווה שאותם לעולם לא ניתן לתרגם לתשובה מתמטית מדויקת.

מסיבות אלו, אף גורם גם אם אומר כך, אינו יכול להתחייב כי יתן את ההצעה הטובה ביותר, ואם נוסיף למשוואה את כך כי שוק המשכנתאות הינו שוק דינאמי ותנאי המשכנתא עלולים להשתנות מיום ליום וגם משתנים מלקוח ללקוח בהתאם לנתוניו הפיננסים, התמהיל שנבחר, הבנק והסניף בו לוקח את המשכנתא ואפילו כושר המשא ומתן מול הפקיד הספציפי, נבין שלעולם לא נוכל להגיע לתוצאה חד משמעית.

יחד עם זאת, מנטה ייעוץ משכנתאות פיתחה מערכת יחודית, יחידה וראשונה מסוגה בישראל, לחיזוי התנהגות המשכנתא בעתיד, מערכת אשר משקללת את הנתונים הוודאיים, התחזיות והעדפות האישיות של הלווה ובעזרת נציג מיומן אשר מתפעל את המערכת מתרגמת את הנתונים לידי תמהיל משכנתא אשר משקף בצורה הטובה ביותר האפשרית את התמהיל המתאים ללווה הספציפי. התוצאה שתוצג הנה תמהיל אשר עשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים אל מול תמהיל אקראי והכי חשוב משקפת ללקוח בעזרת טבלה מסכמת וגרפים את הנתונים החשובים ביותר כך שללווה לא יהיו צפויות הפתעות מיוחדות בעתיד.

 

 

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר