משכנתא דיגיטלית

לאחרונה נוספה בישראל האפשרות לקבל אישור למשכנתא בעזרת אמצעים דיגיטאליים. זוהי דרך המקצרת הליכים ואינה דורשת לחכות למענה אנושי או גרוע מכך לחכות בתור בסניף של הבנק. זאת לצד אפשרות לקבלת מספר גדול יותר של הצעות ובכך להעלות את כוח המיקוח שלכם מול הבנקים בכל הקשור לתנאי המשכנתא.

 

חברת מנטה ייעוץ משכנתאות, הפועלת רק למען האינטרס של לקוחותיה, תעניק לכם שירותי ייעוץ אישיים בבחירת משכנתא נכונה עבורכם מתוך המבחר הדיגיטאלי הקיים. כמו כן נציגי החברה יעמדו לצידכם במיקוח מול גופים בנקאיים, וכל זאת בשילוב טכנולוגיות מתקדמות עבור שירות לקוחות החברה הנגישים אונליין וחוסכים בעלויות ובזמן יקר.

 

מעבר למשכנתאות דיגיטליות

עד לא מזמן הליך נטילת משכנתא היה כרוך בפרוצדורה מורכבת עם אינספור מסמכים וניירת שיש לעיין ולחתום עליהם בסניף הבנק. אולם כיום הליכים אלו עוברים למאה העשרים ואחת באופן דיגיטלי ההופך את כל העניין להרבה יותר פשוט ונגיש. גישה זו לנטילת משכנתא קיימת כבר במדינות מערביות רבות, עם הליכים מהירים בני דקות ספורות, בהם הלקוח קובע את מידת המעורבות של פקיד הבנק. למעשה כיום מחצית מהגשת בקשות המשכנתא מתנהלות בעולם המערבי בערוצים דיגיטאליים. יתרה מכך, יש כבר מדינות רבות בארה"ב המאפשרות ביצוע חתימה אלקטרונית של נוטריון וגם רישום אלקטרוני של המסמכים השונים של המשכנתא.

 

גם שירות ייעוץ משכנתאות דיגיטאלי

לצד התפתחות תחום המשכנתאות הדיגיטאלי, גם שירותי צועדים קדימה:

 

  • מחשבון משכנתא- בעזרתו ניתן לחשב את סכומה של המשכנתא שאפשר לקבל כהלוואה מהבנק ביחס להחזר חודשי ולהיפך.
  • סימולאטור עבור אישורי משכנתא-  סימולאטור בלעדי וייחודי של חברתנו המתעדכן כל הזמן לפי הנחיות של בנקי משכנתאות ובנק ישראל. הסימולאטור מספק שירות פשוט ומהיר, דורש לענות על מספר קצר של שאלות, וכך תוכלו לדעת אם בקשת המשכנתא שלכם תאושר.
  • סימולאטור עבור זכאות למשכנתא ממשרד השיכון-  סימולאטור עבור הטבות של משרד השיכון לזוגות צעירים מחוסרי דיור, המאפשר לחשב את סכום ההטבה שתקבלו ממשרד השיכון.
  • כלים נוספים- לרבות פורום ובלוג משכנתאות ומאמרים עדכניים בנושא המפורסמים באתר שלנו.

 

לשירותי ייעוץ משכנתא מתקדמים

לקבלת שירותי יעוץ משכנתאות מתקדמים, מקצועיים ואובייקטיביים, ולעוד מידע אודות משכנתא דיגיטאלית, צרו קשר עם חברת מנטה 0722-797979 או במייל [email protected].

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי