משכנתא במחיר למשתכן

מחיר למשתכן הוא פרויקט ממשלתי שיצא לדרך לפני כמה שנים במטרה לעזור למחירי הדירות לרדת ולסייע לזוגות הצעירים בישראל להשיג דירה במחיר נורמלי. שוק הנדל"ן הישראלי אשר רבים הגדירו אותו כבועה בשל עליות המחירים הגבוהות שהיו בו בעשור הקודם נרגע יחסית ואפשר לומר שאם הייתה בועה הרי שהיא התייצבה וכבר לא מתנפחת כמה שנים.

מנטה ייעוץ משכנתאות – משכנתא במחיר למשתכן

עדיין מחירי הדירות בישראל גבוהים מאוד ונדרשים כ-140 חודשי עבודה כדי להשיג מימון לדירה, כמות גבוהה בהרבה מזו הנדרשת ברוב המדינות המתקדמות בעולם. אחד הכלים בהם נקטה הממשלה בניסיון לעזור למשפחות בישראל לרכוש דירה היה פרויקט 'מחיר למשתכן' אשר במסגרתו מוצעים לציבור הרחב כמה פרויקטים של דירות חדשות והגרלה בין כל מי שנרשם לפרויקט, כאשר מי שזוכה בה, זוכה למעשה באפשרות לרכוש את אחת הדירות בפרויקטים הללו במחיר נמוך משמעותית ממחיר הדירה בשוק. מדובר על סכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים ואין ספק שמי שמצליח לקחת גם משכנתא במחיר למשתכן, כלומר ליהנות גם מזכייה מפרויקט וגם מאישור ללקיחת משכנתא על דירה בפרויקט בשילוב עם הון עצמי בכסף שהוא מביא מהבית, יכול לרכוש את הדירה במחיר נוח ובקלות גדולה יותר.

משכנתא במחיר למשתכן – איך לוודא את קבלת המשכנתא

זכיתן באחת ההגרלות באחד הפרויקטים של 'מחיר למשתכן'? קודם כל מזל טוב זכיתם במתנה גדולה ששווה כסף רב ויתרון על אחרים. אך עדיין אתם זקוקים ללקיחת משכנתא שתשלים את סכום הכסף החסר בנוסף להון העצמי שהבאתם, כדי שיהיה לכם את מלוא הסכום לרכישת הדירה.

זקוקים לייעוץ משכנתאות מתקדם? חברת מנטה ייעוץ משכנתאות תיתן לכם מענה מקצועי ותסייע לכם לבנות את התמהיל הנכון, לקבל מידע על השוק לאחר מחקר שוק פרטני, לעזור לכם לגבש את ההצעה הטובה ביותר ולסייע לכם בפרטים הפרוצדורליים של חתימה על המשכנתא וכן במעקב על המשכנתא בהמשך.

גלשו עוד באתר לקבלת פרטים נוספים ומידע חשוב ללוקחי משכנתאות. השאירו פרטים ללא עלות וללא התחייבות ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים לקבלת משכנתא עבור זוכי פרויקט מחיר למשתכן! התקשרו עוד היום לטלפון 072-2797979 או השאירו פרטיים במייל

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מהיר ומקצועי