משכנתא לכל מטרה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, יש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  admin לפני 1 שנה, 8 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #58896 תגובה

  ido

  שלום לחברי הפורום
  יש לנו דירה ששווה בערך 1.4 מיליון ש"ח ונשאר לנו משכנתא של 420,000 ש"ח.
  אנחנו משלמים על המשכנתא 3,300 ש"ח לחודש. הבעיה היא שיש לנו הלוואות של 85,000 ש"ח ואנחנו משלמים עליהם עוד 2,000 ש"ח. בנוסף אנחנו רוצים לעשות שיפוץ בבית שאמור לעלות לנו בערך 100,000 ש"ח.
  רציתי לדעת מה האפשרויות שיש לנו, שמעתי שאפשר לקחת הלוואה לכל מטרה, רציתי לדעת איך זה עובד ומה נצטרך לשלם בחודש.
  ההכנסות שלנו 15,000 ש"ח בחודש, אנחנו נשואים + 2
  תודה
  עידו


  #58897 תגובה

  admin
  מנהל פורום ראשי ( Key Master)

  שלום עידו
  בהחלט ניתן לבחון משכנתא לכל מטרה. במקרה של משכנתא לכל מטרה ניתן לקבל עד 50% מערך הנכס כולל המשכנתא הקיימת, זאת אומרת שאם שמאי יעריך את הנכס -1.4 כמו שציינת, המשכנתא המקסימלית שלכם יכולה להגיע עד 700 אש"ח כולל המשכנתא שיש לכם. מה שבהחלט יאפשר לכם לקחת עוד 185 אש"ח בנוסף על המשכנתא הקיימת.
  במשכנתא לכל מטרה יש להציג גם אסמכתא למטרת ההלוואה: במקרה של פירעון הלוואות עו"ש, יש להמציא פירוט ההלוואות הקיימות מהבנק ובמקרה של שיפוץ אפשר לצרף הצעת שיפוץ מקבלן.
  מכיוון שכבר היום יש לכם החזרים חודשיים גבוהים יחסית להכנסות ולסכום (גם במשכנתא וגם בהלוואות), ניתן לבחון מחזור המשכנתא לטווח מעט יותר ארוך עם החזרים נמוכים יותר וגם פריסה מחדש של ההלוואות דרך המשכנתא לטווח ארוך יותר ובהחזר נמוך יותר, יתכן שההחזר החודשי על המשכנתא הקיימת שתפרס לטווח ארוך יותר יחד עם התוספת לשיפוץ ופרעון הלוואות, תאפשר לכם להגיע להחזר חודשי באותו סגר גודל כמו היום. שימו לב כי כאשר מאריכים את תקופת ההלוואות גם מייקרים את העלות הכוללת של המשכנתא. בנוסף צריך לראות מה הריביות שלכם היום במשכנתא שכן במחזור והארכת תקופה גם משנים ריביות לפי הריביות הנהוגות היום, אם הריביות שלכם נמוכות אז מחזור לטווח ארוך יפגע בכם פעמיים: פעם בגלל הארכת שנים ופעם בגלל העלאת הריביות, כמו כן חשוב לדעת כי במשכנתא לכל מטרה הריביות יותר גבוהות ממשכנתא רגילה לדיור.

  בדקו במחשבון משכנתא מה ההחזר החודשי המתאים לכם.
  בהצלחה


מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־משכנתא לכל מטרה
פרטים:
צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר