שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מדוע עלי לשלם על שירות ייעוץ משכנתאות אם הבנק מציע לי את אותו שירות בחינם?

הבנק למשכנתאות הינו הגורם המלווה ולכן אינו יכול להיות אובייקטיבי. חברה לייעוץ משכנתאות הנה גוף חוץ בנקאי אובייקטיבי אשר מייצג את הלקוח בלבד ומקבל את שכרו מהלקוחות בלבד. שירוץ ייעוץ משכנתאות חוץ בנקאי הינו שירות המוצע על ידי יועצים מקצועיים, שירות זה כולל בין היתר ייעוץ בבחירת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר כולל סימולציה כיצד צפויה להתנהג המשכנתא לאורך השנים והסיכונים הכרוכים בנטילתה. כמו כן השירות כולל ביצוע סקירה מול הבנקים השונים וניהול משא ומתן לבחירת ההצעה המתאימה ביותר עבורכם. השירות חוסך זמן וכסף ונותן שקט נפשי לאורך התהליך וגם לאחריו ומאפשר רמת זמינות של היועצים גם בזמן שהבנק סגור.

כיצד אתם מציעים מחירים נמוכים משמעותית מהמתחרים? האם יש כאן איזשהו מוקש?

מנטה ייעוץ משכנתאות שמה לעצמה מטרה לתת ייעוץ במחירים שיהיו נגישים לכל בית אב בישראל, לשם כך מנטה ייעוץ משכנתאות משתמשת בכלים טכנולוגיים מתקדמים אשר מאפשרים לה לתת שירות וייעוץ ברמה המקצועית הגבוהה ביותר תוך חסכון בעלויות תפעוליות ושיווקיות אשר מגולגלות ללקוח. רמת הייעוץ וההיקף שלו אף עולה על מתחריה.

האם הינכם מתחייבים לתת לי את ההצעה הטובה ביותר?

ראשית על מנת לענות על שאלה זו חשוב להבין כי בניה ובחירה של תמהיל משכנתא אופטימלי מורכבת מ-3 פרמטרים עיקריים:

* נתונים ידועים כגון: גובה הריבית הנוכחית, סוג ההצמדה, תחנות יציאה, תדירות שינוי הריבית וכו'

* תחזית על התנהגות המדד, הריבית במסלולים השונים וכו'

* העדפות אישיות של רמת הסיכון, רמת התנודתיות של ההחזרים החודשיים, גמישות לפירעון מוקדם וכל זאת ביחס לעלות הכוללת החזויה של המשכנתא.

כפי שניתן לראות, ישנם פרמטרים הידועים לנו בוודאות כבר מההתחלה, ישנם פרמטרים אותם אנו יכולים לחזות אך איננו יודעים בוודאות וישנם פרמטרים סובייקטיביים המשתנים מלווה ללווה שאותם לעולם לא ניתן לתרגם לתשובה מתמטית מדויקת.

מסיבות אלו, אף גורם גם אם אומר כך, אינו יכול להתחייב כי יתן את ההצעה הטובה ביותר, ואם נוסיף למשוואה את כך כי שוק המשכנתאות הינו שוק דינאמי ותנאי המשכנתא עלולים להשתנות מיום ליום וגם משתנים מלקוח ללקוח בהתאם לנתוניו הפיננסים, התמהיל שנבחר, הבנק והסניף בו לוקח את המשכנתא ואפילו כושר המשא ומתן מול הפקיד הספציפי, נבין שלעולם לא נוכל להגיע לתוצאה חד משמעית.

יחד עם זאת, מנטה ייעוץ משכנתאות פיתחה מערכת יחודית, יחידה וראשונה מסוגה בישראל, לחיזוי התנהגות המשכנתא בעתיד, מערכת אשר משקללת את הנתונים הוודאיים, התחזיות והעדפות האישיות של הלווה ובעזרת נציג מיומן אשר מתפעל את המערכת מתרגמת את הנתונים לידי תמהיל משכנתא אשר משקף בצורה הטובה ביותר האפשרית את התמהיל המתאים ללווה הספציפי. התוצאה שתוצג הנה תמהיל אשר עשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים אל מול תמהיל אקראי והכי חשוב משקפת ללקוח בעזרת טבלה מסכמת וגרפים את הנתונים החשובים ביותר כך שללווה לא יהיו צפויות הפתעות מיוחדות בעתיד.

 

 

האם המידע שמסרתי סודי ומאובטח?

מנטה ייעוץ משכנתאות מחויבת לשמור את כל פרטיך בסודיות ומבצעת בהם שימוש אך ורק בהסכמתך ולצורכי הליך המשכנתא.

בעמוד זה תוכלו לקרוא שאלות ותשובות נפוצות אודות ייעוץ משכנתא ואודות שירותי ייעוץ המשכנתאות של חברת מנטה ייעוץ משכנתאות.

יש לך ששאלה שלא קיבלת עליה מענה? התקשר אלינו לטלפון 0722-797979 או שלח לנו מייל לכתובת info@menta4u.co.il

באפשרותך לעיין בפורום המשכנתאות באתר וגם לשאול שם שאלות.

ראה גם: צור קשר עם מנטה.

שאלות ותשובות מנטה

שאלות ותשובות מנטה

 

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר