פרופיל החברה

מנטה ייעוץ משכנתאות, הנה חברה לייעוץ משכנתאות, המחויבת ללקוחותיה בלבד, ואינה מושפעת משיקולי רווחיות בנקאיים.

מנטה ייעוץ משכנתאות מעניקה ללקוחותיה את היתרון המשולש – מודל שירות המשלב בין שלושה אלמנטים מנצחים: טכנולוגיה חכמה ונגישה אונליין, מומחיות פיננסית, ושירות אישי ללקוח. שילוב זה, לצד מודל עסקי המצמצם עלויות ללקוח, ממקם את מנטה ייעוץ משכנתאות בין הגדולות בארץ בתחום ייעוץ המשכנתאות.

האובייקטיביות, היתרון המקצועי והמחוייבות הבלעדית ללקוח, לצד כוח המיקוח  הגדול של מנטה, מאפשרים לה לייצג נאמנה את טובת הלקוח מול הבנקים השונים בישראל, ולספק ייעוץ משכנתא מקצועי, ללא שיקולים זרים.

רתימתה של טכנולוגיה חכמה לשירות הלקוח חוסכת עלויות תפעוליות ומפחיתה משמעותית עלויות ללקוח – כל זאת כערך מוסף לרמת מקצועיות ושירותיות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. השירות נגיש אונליין בכל זמן ומקום, וחוסך לכם כסף וזמן יקר.

והרווח? הוא כולו של הלקוח, המקבל ייעוץ משכנתא אובייקטיבי, וכמובן, משכנתא, בתנאים ובמחירים שפויים, השווים לכל נפש.

מנטה ייעוץ משכנתאות פועלת בשיתוף פעולה פורה עם מועדון הצרכנות "חבר" משרתי הקבע והגמלאים של צה"ל. שירותי הייעוץ של מנטה ניתנים לכל מתעניין במשכנתא ובכל רחבי הארץ ועם מינימום מאמץ מצד הלקוח.

יועצי המשכנתאות של מנטה הנם יועצים מן השורה הראשונה בעלי ניסיון עשיר בייעוץ וליווי משכנתאות אישי. חברת מנטה מטפלת במאות לקוחות מידי חודש ולכן יש לה את הניסיון, הידע וכוח המיקוח הדרוש, על מנת להשיג לכם את המשכנתא המיטבית עבורכם. לא לוקחים משכנתא לפני שבודקים במנטה.

ייעוץ משכנתאות

מנטה ייעוץ משכנתאות נושאת את תו אמון הציבור.

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר