מנטה בתקשורת

מנטה משכנתאות בתקשורת

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות, כותב מאמרים באתרים והעיתונים המובילים בישראל, אודות לקיחת משכנתא וייעוץ משכנתא ונותן טיפים מעשיים לשיפור תנאי המשכנתא.

מנטה ייעוץ משכנתאות הנה מחברות הייעוץ המובילות בישראל בתחום ייעוץ המשכנתאות. כאשר לוקחים משכנתא, חובה לבדוק קודם בחברת ייעוץ וחובה לבחור חברת ייעוץ מקצועית ואמינה בעלת רקע וניסיון עשיר בתחום אשר מנוסה ומנהלת כמות תיקים גדולה בבנקים למשכנתאות ובעלת כוח מיקוח מול הבנקים והתמצות בשינויים הדחופים בתחום המשכנתאות. גם אם יש לכם זמן פנוי וגם אם הנכם בעלי רקע פיננסי או תואר אקדמי רלוונטי, מומלץ לגשת לחברת ייעוץ מקצועית. השינויים הדחופים בתחום, ההגבלות וההנחיות של בנק ישראל, מחייבות הבנה ובקיאות מעמיקה וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהנכם מקבלים את המשכנתא המתאימה לכם ביותר. במנטה ייעוץ משכנתאות תוכלו לקבל גם המלצות וחוות דעת מקצועית איזה נכס לרכוש, מה גובה המשכנתא המתאימה לכם, מה ההחזר החודשי המומלץ ובאיזה חלוקת מסלולים אשר גם תהיה זולה וגם מותאמת אישית לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם.

בבלוג משכנתאות של מנטה תוכלו לקרוא מאמרים נוספים ורלוונטיים בתחום המשכנתאות המתעדכנים באתר באופן שוטף וגם להגיב או לשאלות שאלות.

 

ישראל היום 5/6/2017כך תעשו זאת נכון, השלבים לרכישת הדירה הראשונה.

ישראל היום 13/2/2017האם כדאי לקחת משכנתא?

ישראל היום 22/5/2016מדוע הבנקים העלו פתאום את הריביות על המשכנתא?

6/3/2016 nrg מה צריך לדעת לפני שלוקחים משכנתא.

 

מנטה בתקשורת

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר