היתרון הטכנולוגי

פיתוח טכנולוגי מתמיד

חלק חשוב מתפיסת העולם השירותית והעסקית של מנטה ייעוץ משכנתאות הוא פיתוח מתמיד של כלים טכנולוגיים מהמתקדמים בישראל לשירות הלקוח – כשהיא משכללת אותם כל העת, ומפתחת כלים חדשים על פי מגמות שוק עדכניות. אחד מכלים אלה הוא האופטימיזטור – מערכת ייחודית ובלעדית מנטה ייעוץ משכנתאות, אשר מריצה מספר רב של תמהילי משכנתא, מבצעת לכל אחד מתמהילים אלה ניתוח סטטיסטי ואקטוארי ומאתרת את התמהיל המתאים ביותר ללקוח – בהתבסס על צרכיו הפיננסיים והעדפותיו האישיות.

מערכת האופטימיזטור פותחה על ידי אקטוארים וכלכלנים של מנטה ייעוץ משכנתאות בעקבות זיהוי צורך ב"תרגום" הפרמטרים הרבים המשתנים בשוק המשכנתאות למספר מדדים חשובים, שהם קריטיים לבחירת תמהיל המשכנתא המיטבי ללקוח. זאת תוך לקיחה בחשבון של עשרות מדדי רגישות המבוססים על מגוון תרחישי שוק. כשהוא מתופעל על ידי יועצים מיומנים, בהתאם לצרכי הלקוח והעדפותיו, האופטימיזטור הוא כלי חשוב באיתור והמלצה על תמהיל המשכנתא המתאים ללקוח, תוך הצגתם של ההחזרים החודשיים החזויים לאורך כל שנות המשכנתא, ואת רמת התנודתיות שלהם.

נגישות אונליין

נגישותם של שירותי מנטה ייעוץ משכנתאות באינטרנט חוסכת זמן וכסף, ומאפשרת קבלת ייעוץ משכנתא מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לתמהיל משכנתא מיטבי – מבלי לצאת מהבית. באפשרותכם לבדוק האם הנכם יכולים לקבל משכנתא בבדיקה מידית ומהירה מאמצעות סימולטור אישור משכנתא של מנטה וגם חישוב זכאות משרד השיכון באמצעות סימולטור זכאות.

למה זה חשוב?

יועץ משכנתאות מומחה ככל שיהיה, חייב שיהיו לו את הכלים הנכונים והמתקדמים ביותר וזאת על מנת שיוכל לבנות ללקוח את המשכנתא המיטבית ביותר עבורו, ממש כמו טייס שצריך מטוס מתקדם על מנת שיוכל להביא לידי ביטוי את מיטב קישוריו לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר.

רוצים לדעת מה ההחזר החודשי על המשכנתא? היכנסו למחשבון משכנתא ובדקו בקלות.

אולי יעניין אתכם גם: ריבית משכנתא נכון להיום.

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר