החזר חודשי על משכנתא

החזר משכנתא – טיפים לקביעת החזר חודשי

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה טיפים למשכנתא.

החזר משכנתא – איך קובעים את ההחזר החודשי על המשכנתא

הפרמטר שהכי מעניין את כל מי שמתכוון לקחת משכנתא הוא מה ההחזר החודשי. במיוחד בימים אלו בהם מחירי הדירות בשמיים וגובה המשכנתא שנאלצים לנטול הלווים הוא גבוה משמעותית ממה שהיה נהוג בעבר, את רוב הרוכשים מעניין מה ההחזר החודשי הנמוך ביותר שבו ניתן לקחת את המשכנתא, אך האם נכון לקחת החזר חודשי מינימלי?

המשך…

מנטה

הטיפים שאתם חייבים לקרוא לפני לקיחת משכנתא

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה טיפים למשכנתא.

5 הטיפים המובילים של מנטה לנוטלי משכנתא חדשה:

בין כל הריצות, העלויות והמשימות לרכישת דירת חלומותיכם יש גם את המשכנתא שכמעט כל אחד מאיתנו זקוק לה. ישנם אנשים שנוטים לקחת את נושא המשכנתא כעוד אחת מהמשימות מתוך מגוון המשימות הקיימות בתהליך המייגע לרכישת הדירה ופשוט ניגשים לבנק שלהם וחותמים על מה שהבנק שלהם מציע להם. אז לפני שאתם רצים לקחת משכנתא, אתם חייבים לעצור ולקרוא קודם את הטיפים של מנטה:

המשך…

טיפים למשכנתא

טיפים לבעלי משכנתא

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה טיפים למשכנתא.

טיפים לבעלי משכנתא – הקדמה

בעבר היה נהוג לקחת משכנתא ולשכוח ממנה. כיום מי שמתעסק בתחום יודע שמשכנתא הנה דבר מאוד דינמי וישנם מספר לא מועט של פעולות שניתן לעשות על מנת לשפר או להתאים לכם את המשכנתא לצרכים והנתונים העכשוויים שלכם, חלק מהפועלות אינן מצריכות תהליך של מחזור משכנתא שהינו תהליך ארוך יותר. אחת השאלות הנה למה שהבנק יסכים? והתשובה היא: חלק מהדברים בכלל שהוא חייב על פי נהלי בנק ישראל וחלק מהפעולות הבנק יודע שאם הוא לא יסכים אז יתכן ותעבירו את כל המשכנתא לבנק אחר ואז הוא בכלל יפסיד אותכם כלקוחות.

המשך…

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

נגישות
צרו עימי קשר