ריביות משכנתא עדכניות

הדיון הזה מכיל תגובה 1, יש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  admin לפני 2 חודשים, 3 שבועות.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #58933 תגובה

roni

היי
    אני צריך לקחת משכנתא בקרוב ורציתי לדעת איך אני מתחיל לעשות סקר בין בנקים? איך אני יכול לדעת מה הריביות היום והאם ההצעה שקיבלתי מספיק טובה ועד כמה ניתן להוריד את הריבית.

#58934 תגובה

admin
    מנהל פורום ראשי ( Key Master)

שלום רוני
    ראשית עלי לציין כי הדבר החשוב ביותר במשכנתא הוא לא הריבת עצמה אלא תמהיל המשכנתא, עליך לבחור תמהיל משכנתא אופטימלי שיתאים לך גם למצב הנוכחי וגם בעתיד ולשם כך צריך לחשוב מה ההחזר החודשי המתאים, מה רמת הסיכון שאתה מוכן לקחת, האם אתה צריך תחנות יציאה במשכנתא, מה המטרות שלך במשכנתא (לדוגמא לסיים אותה כמה שיותר מהר, להוריד את הקרן כמה שיותר מהר עד מכירת הנכס, משכנתא יציבה וכו') בהנחה שמצאת את התמהיל המתאים (ניתן להיעזר לשם כך ביועץ משכנתאות פרטי) ולאחר שקיבלת אישור עקרוני למשכנתא אתה יכול להתחיל בסקר ריביות.
    הדרכים שעומדות רשותך לדעת מה הריבית: אפשר לחפש באינטרנט ריביות משכנתא עדכניות בפורומים, פוסטים, טבלאות ריביות שמפורסות באינטרנט וכדומה ואפשר לעשות זאת על ידי ריצה בין הבנקים. יכול להיות שכאשר תקבל את ההצעה מהבנק הראשון לא תדע אם ההצעה טובה או לא אך ככל שתמשיך לבדוק ולסקור את הבנקים, תוכל לדעת לאט לאט מה היא הצעה טובה ומה פחות. כמובן שיש לזכור שצריך לסיים את הבדיקות בשלב מסויים מכיוון שישנו מועד שבו צריך להעביר את הכסף למוכרים והליך המשכנתא אורך זמן וגם מכיוון שהצעת ריביות תקופות ל-12 ימים בלבד, אם תאריך יותר מידי את שלב בדיקת הריביות, יתכן שתשאר קירח מכאן או כאן שכן ההצעה שהייתה לך בידיים והייתה טובה כבר לא תהיה בתוקף.
    ממליץ לעיין במאמר: ריבית משכנתא

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־ריביות משכנתא עדכניות
פרטים:

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

צרו עימי קשר