משכנתה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, יש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  admin לפני 1 חודש.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #58552 תגובה

דניאל

שלום לכם
    אני צריך 100 אלף שקל לשיפוץ בבית, הבית היום שווה לפני השיפוץ 1.3 מיליון שח ויש לי עליו משכנתא קטנה של 300 אלף שח
    רציתי לדעת האם אני יכול לקבל משכנתה נוספת לצורך השיפוץ וכמה יצא לי להחזיר בכל חודש.
    בתודה מראש
    דניאל

#58553 תגובה

admin
    מנהל פורום ראשי ( Key Master)

שלום דניאל
    על פניו אפשר לקבל משכנתה של 100 אלף שח על הבית, הבנקים למשכנתאות מאפשרים משכנתה עד 50% מערך הבית שלך כולל המשכנתה שיש לך ולפי הנתונים שציינת זה עומד בקריטריונים, בנוסף יש לבדוק שההחזר החודשי של המשכנתה הקיימת שלך יחד עם המשכנתה החדשה, לא יעלה על 33% מההכנסות שלך וגם בתנאי שהמשכנתה הקיימת שולמה עד היום באופן תקין ואין לך בעיות מיוחדות או חובות בבנק או במקומות אחרים.
    החזר חודשי על משכנתה כזאת לתקופה של 20 שנים נע סביב 600 ש"ח לחודש, תוכל לעשות גם חישובי משכנתא לטווחי שנים שונים במחשבון משכנתה כאן באתר.

מכיוון שמדובר בסכום קטן יחסית, מומלץ גם לבחון את האופציה של הלוואה רגילה מהבנק, הליך משכנתה הינו ארוך ומורכב ויש לו עליות נלוות כגון שמאות, דמי פתיחת תיק, ביטוח משכנתה, רישומי שעבודים וכו' ואילו הלוואה ניתנת באופן מידי.
    החיסכון של הלוואה לעומת משכנתה הוא שהיא ניתנת לטווחים קצרים יותר, עד 5-7 שנים בדרך כלל והריבית היא קצת גבוהה יותר אבל אולי במקרה שלך לאור כך שמדובר בסכומים קטנים ובמשכנתה בכל מקרה יהיו לך הרבה ריצות ועלויות נלוות, זה יהיה עדיף בצורה של הלוואה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־משכנתה
פרטים:

טראקבקים מהאתר שלך.

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 0722-797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

צרו עימי קשר