מחשבון משכנתא לאומי

הדיון הזה מכיל תגובה 1, יש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  admin לפני 3 חודשים.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #58556 תגובה

lior

היי
    קיבלתי הצעה לגבי ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתאות ובסימולציה שהוא עשה לי יצא שבסוף התקופה אני אשלם יותר מאשר מה שמופיע במחשבון המשכנתא של בנק לאומי למשכנתאות, הוא הסביר לי שהמחשבון שלהם אינו לוקח בחשבון את המדד, האם זה הגיוני ומה נכון יותר?

#58557 תגובה

admin
    מנהל פורום ראשי ( Key Master)

שלום ליאור
    אכן מחשבון משכנתא לאומי אינו לוקח בחשבון שינוי מדד וגם לא שינויי ריבית עתידיים וניתן לקרוא זאת בכוכבית למטה במחשבון באתר שלהם. כמובן שאם אתה רוצה לקבל תחזית כמה באמת תצטרך לשלם על המשכנתא לאורך כל התקופה אז נכון יותר יהיה להשתמש במחשבונים שיש אצל יועצי משכנתאות מוסמכים אשר רובם לוקחים בחשבון תחזית של מדד ושינויי ריבית עתידיים כי כך החישוב יהיה יותר קרוב למציאות ולמה שתשלם באמת, חשוב להבין שגם חישובים אלא הנם מוערכים וחזויים ורק בדיעבד תוכל לדעת בדיוק כמה שילמת על המשכנתא.
    כמו כן כדאי שתדע כי ההבדל בין התוצאה שיוצאת במחשבון משכנתא לאומי או בכל מחשבון שאינו לוקח בחשבון שינויי מדד וריבית יכול להיות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים וחשוב להיות ער לכך כי החישוב ללא מדד ושינויי ריבית מטעה מאוד ואינו משקף בשום צורה את מה שתשלם בפועל.
    אם אתר רוצה לבצע חישוב משכנתא הכולל גם את המדד ושינויי הריבית, הכנס למחשבון משכנתא באתר המחשבון.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מחשבון משכנתא לאומי
פרטים:

טראקבקים מהאתר שלך.

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 072-2797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

צרו עימי קשר