יועצי משכנתאות

יועצי משכנתאות בבנקים מול יועצי משכנתאות פרטיים

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה ייעוץ משכנתא.

יועץ משכנתאות פרטי לעומת יועץ משכנתאות בנקאי

כידוע לרובכם, לקיחת שירותי ייעוץ משכנתא פרטיים אינם בגדר חובה אלא בגדר המלצה בלבד. מכיוון שבישראל אין חובה לעבור דרך יועץ משכנתאות פרטי על מנת לקבל משכנתא, ישנם אנשים שמעדיפים ל"חסוך" את העמלה שמשלמים ליועצי משכנתאות פרטיים ולפנות ישירות ליועצי משכנתאות בבנקים. לפני שאתם מחליטים האם לעבוד עם יועץ משכנתאות פרטי דרך חברת ייעוץ משכנתאות או האם אתם מעדיפים לגשת לבנקים בעצמכם, כדאי שתהיו מודעים להבדלים:

המשך…

יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות פרטי? היזהרו מהבטחות שווא

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה ייעוץ משכנתא.

שוק ייעוץ המשכנתאות פרוץ ולא מפוקח על ידי הרגולטור

בשנים האחרונות צצו להם עשרות ואף מאות יועצי משכנתאות או חברות ייעוץ משכנתאות. רבים מהמצטרפים לטרנד הנם כאלו שבאו מרקע עסקי ומקצועי אחר לגמרי על מנת לנצל את הטרנד ההולך וגדל של יועצי משכנתאות פרטיים אשר מסייעים ללקוחות לקחת משכנתא בבנקים. כידוע, אין חובה לגשת לבנק באמצעות יועץ משכנתאות פרטי, יחד עם זאת, ישנם יועצי משכנתאות רבים אשר מפזרים הבטחות על חסכון של מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא אם רק תשלמו להם. תחום ייעוץ המשכנתאות אינו מפוקח היום על ידי אף גורם וכך כל אחד למעשה יכול להציג את עצמו כיועץ משכנתאות פרטי ולגבות ממכם איזה סכום שהוא רוצה ולהבטיח לכם מה שהוא רוצה.

המשך…

משכנתא לעמיתי חבר

משכנתא לעמיתי חבר – הנחה משמעותית בשירותי ייעוץ משכנתא

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה ייעוץ משכנתא.

ייעוץ משכנתא לעמיתי חבר משרתי הקבע והגימלאים: כפי בציינו במאמר קודם תחום ייעוץ המשכנתאות אינו מפוקח כיום ולכן כל יועץ משכנתאות או חברת ייעוץ משכנתאות רשאיות לגבות איזה סכום שהם רוצים בעבור השירות שלהם (קראו מאמר אודות מחירי ייעוץ משכנתא), מכיוון שכך, אם הנכם אנשי קבע או גמלאים של צה"ל הנכם זכאים להטבה משמעותית בייעוץ משכנתא לעמיתי חבר הניתן על ידי מנטה ייעוץ משכנתאות.

המשך…

ייעוץ משכנתא מחיר

ייעוץ משכנתא מחיר – כמה עולה לשכור יועץ משכנתאות?

נכתב על ידי admin בתאריך . פורסם בקטגוריה ייעוץ משכנתא.

ביחד עם מצוקת הדיור והביקוש הגדל לדירות ועם הגידול בסכומי המשכנתא, ריבוי המסלולים השונים ומספר רב של הגבלות של בנק ישראל בתחום המשכנתאות, קמו להם חברות ייעוץ משכנתאות רבות ויועצי משכנתאות פרטיים.

מכיוון שתחום ייעוץ המשכנתאות נכון להיום אינו תחום שמפוקח על ידי הרגולטור, למעשה כל חברה או יועץ יכולים לגבות כמה כסף שהם רוצים כל עוד יש ביקוש. יחד עם זאת, ישנם חברות גדולות אשר עובדות עם מועדונים מסוימים ולהם מחיר המפוקח על ידי המועדון וישנם חברות קטנות יותר או יועצים פרטיים אשר גובים כל סכום העולה על רוחם, לעיתים ללא קשר למורכבות התיק.

המשך…

צור קשר

כתובת המשרד: יגאל אלון 155
תל אביב 6744363
טלפון: 0722-797979
אימייל: info@menta4u.co.il

אייל בילו, מנכ"ל מנטה ייעוץ משכנתאות

צרו עימי קשר